Witaj na mojej stronie

Nazywam się Anna Wrzesińska i od kilku lat z ogromnym zapałem zgłębiam wiedzę naszych Przodków.

Częściowo została ona zapisana w hinduskich Wedach, częściowo zachowała się w rodowych przekazach Starowierców. Fragmenty zapomnianych przesłań docierają do nas dzięki Dolmenom i innym miejscom mocy. Wierzę, że dzięki podróżom do tych miejsc, dzięki zdobywaniu wiedzy, ale przede wszystkim dzięki powrotowi do korzeni, życiu bliżej natury, odnowieniu kontaktu ze swoim rodem będziemy mogli tę wiedzę sobie przypomnieć. Bo ona jest w nas.
Od kilku lat regularnie podróżuję po miejscach mocy i osadach siedlisk rodowych Rosji i Białorusi, studiuję nauki wedyjskie, zgłębiam tajniki pracy z rodem, biorę udział w przeróżnych warsztatach i szkoleniach oraz pracuję nad tłumaczeniami wiedzy na temat relacji międzyludzkich.
Czytaj dalej
[widgets_on_pages id="start"]
ZAPRASZAM DO LEKTURY
Jeśli to, co tutaj przeczytałaś/-eś w jakiś sposób Ci pomogło lub zainspirowało - będzie mi bardzo miło, jeśli podzielisz się linkiem do tej strony ze swoimi znajomymi/rodziną, z kimś, kogo też może to zainteresować.

Możesz też wspomóc mnie i moje podróże wpłacając dowolną kwotę na konto: 44 1050 1461 1000 0090 9649 5495 z dopiskiem DAROWIZNA. Wszystkiego dobrego!