KSIĄŻKI, KTÓRE NAPISAŁAM I WYDAŁAM

Dotychczas ukazały się cztery książki mojego autorstwa – „Słowiańska gimnastyka dla kobiet” oraz trzy podręczniki do nauki języka rosyjskiego dla osób dorosłych.

„Słowiańska gimnastyka dla kobiet”

Pierwsza w Polsce pozycja na temat niezwykłej, odnalezionej na Białorusi gimnastyki słowiańskiej, przeznaczonej wyłącznie dla kobiet.

Dzięki znajomości języka rosyjskiego, licznym podróżom do Rosji i na Białoruś oraz udziałowi w wielu warsztatach miałam możliwość zdobyć wiedzę nie tylko na temat samej gimnastyki, ale też historii jej odrodzenia, horoskopu słowiańskiego oraz gimnastyki jako narzędzia pracy z systemem rodowym.

Wszystkim tym dzielę się w książce. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nią oraz z pełną ofertą dotyczącą gimnastyki.

wiz_podrecznik_zestaw_1-2-3

Podręczniki „Od A do Ja”

Dzięki podręcznikom mojego autorstwa poznasz rosyjski bardzo szybko, a jednocześnie dowiesz się wiele ciekawych rzeczy o kulturze słowiańskiej – są teksty o korowodach, o relacjach między kobietami i mężczyznami, odzieży słowiańskiej itd., ponieważ podręczniki pisałam będąc sama pod wielkim wpływem wiedzy, którą równolegle zgłębiałam.

Książki powstały dzięki mojemu ponad 10 letniemu doświadczeniu w pracy lektora, metodyka i tłumacza języka rosyjskiego, a także założycielki szkoły języka rosyjskiego w Łodzi.

Aktualności

30 września 2019

Dlaczego dzieci nie przychodzą?

Często słyszę pytanie o bezpłodność w różnych jej formach – bezpłodność męską, żeńską, bezpłodność niewiadomego pochodzenia. To zawsze trudny i smutny temat, ale nie można udawać, […]
17 września 2019

Kobieta (nie) wygodna

Prawdziwa kobieta jest niewygodna. Wie, czego chce i nie boi się o to poprosić. Posiada swoją godność i nie sprzedaje się. Jest emocjonalna. Czasem za bardzo. […]
10 września 2019

Jak wyjść z uzależnienia?

Wiele osób jeszcze z dzieciństwa pamięta imprezy rodziców i szok, jakiego doznawali patrząc, jak z normalnych, uśmiechniętych i wesołych ludzi po paru głębszych dorośli stawali się […]
2 września 2019

Co daje praktyka gimnastyki słowiańskiej?

Fragment książki A. Wrzesińskiej „Słowiańska gimnastyka dla kobiet” Po zajęciach gimnastyki spodziewałam się wszystkiego, tylko nie tego, że wywróci do góry nogami nie tylko moje życie […]