KSIĄŻKI, KTÓRE NAPISAŁAM I WYDAŁAM

Dotychczas ukazały się cztery książki mojego autorstwa – „Słowiańska gimnastyka dla kobiet” oraz trzy podręczniki do nauki języka rosyjskiego dla osób dorosłych.

„Słowiańska gimnastyka dla kobiet”

Pierwsza w Polsce pozycja na temat niezwykłej, odnalezionej na Białorusi gimnastyki słowiańskiej, przeznaczonej wyłącznie dla kobiet.

Dzięki znajomości języka rosyjskiego, licznym podróżom do Rosji i na Białoruś oraz udziałowi w wielu warsztatach miałam możliwość zdobyć wiedzę nie tylko na temat samej gimnastyki, ale też historii jej odrodzenia, horoskopu słowiańskiego oraz gimnastyki jako narzędzia pracy z systemem rodowym.

Wszystkim tym dzielę się w książce. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nią oraz z pełną ofertą dotyczącą gimnastyki.

Książkę możesz zakupić TUTAJ

wiz_okladka_ksiazka_wybrana_04.03.2019
wiz_podrecznik_zestaw_1-2-3

Podręczniki „Od A do Ja”

Dzięki podręcznikom mojego autorstwa poznasz rosyjski bardzo szybko, a jednocześnie dowiesz się wiele ciekawych rzeczy o kulturze słowiańskiej – są teksty o korowodach, o relacjach między kobietami i mężczyznami, odzieży słowiańskiej itd., ponieważ podręczniki pisałam będąc sama pod wielkim wpływem wiedzy, którą równolegle zgłębiałam.

Książki powstały dzięki mojemu ponad 10 letniemu doświadczeniu w pracy lektora, metodyka i tłumacza języka rosyjskiego, a także założycielki szkoły języka rosyjskiego w Łodzi.

Podręczniki możesz zakupić TUTAJ

Aktualności

10 marca 2019

Pierwsza w Polsce książka o słowiańskiej gimnastyce dla kobiet

Kochani, bardzo mi miło ogłosić, że właśnie ukazała się pierwsza na polskim rynku książka dotycząca gimnastyki słowiańskiej dla kobiet. W książce znajdziecie między innymi: krótką historię […]
21 stycznia 2019

Pożegnanie z Anką Słowianką czyli zmiana nazwy bloga

Zmiana nazwy bloga to efekt długiej i krętej drogi, którą przeszłam przez ostatnie kilka lat. Anka Słowianka powstała, bo wierzyłam całą sobą, że moim przeznaczeniem jest […]
30 października 2018

Projekt Nauka Życia

O mojej nauce w rosyjskim projekcie „Nauka życia”  Nie jestem pewna, czy słowami uda mi się przekazać wszystko to, co otrzymałam w postaci wiedzy, doświadczeń, uczuć […]
19 czerwca 2018

Kupała czyli czas wielkiej mocy!

W tym roku przesilenie letnie, czyli czas, kiedy wszystkie energie natury się aktywizują, aby pomóc i wesprzeć odnowę energetyki człowieka przypada na czwartek 21 czerwca o […]

Zapisz się do newslettera

Jeśli chcesz być na bieżąco z artykułami i nowościami dotyczącymi warsztatów, książek i podróży – zapisz się do newslettera. Wyślę Ci maksymalnie dwie wiadomości w miesiącu.

Polityka Prywatności.