KSIĄŻKI, KTÓRE NAPISAŁAM I WYDAŁAM

Dotychczas ukazały się cztery książki mojego autorstwa – „Słowiańska gimnastyka dla kobiet” oraz trzy podręczniki do nauki języka rosyjskiego dla osób dorosłych.

„Słowiańska gimnastyka dla kobiet”

Pierwsza w Polsce pozycja na temat niezwykłej, odnalezionej na Białorusi gimnastyki słowiańskiej, przeznaczonej wyłącznie dla kobiet.

Dzięki znajomości języka rosyjskiego, licznym podróżom do Rosji i na Białoruś oraz udziałowi w wielu warsztatach miałam możliwość zdobyć wiedzę nie tylko na temat samej gimnastyki, ale też historii jej odrodzenia, horoskopu słowiańskiego oraz gimnastyki jako narzędzia pracy z systemem rodowym.

Wszystkim tym dzielę się w książce. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nią oraz z pełną ofertą dotyczącą gimnastyki.

wiz_podrecznik_zestaw_1-2-3

Podręczniki „Od A do Ja”

Dzięki podręcznikom mojego autorstwa poznasz rosyjski bardzo szybko, a jednocześnie dowiesz się wiele ciekawych rzeczy o kulturze słowiańskiej – są teksty o korowodach, o relacjach między kobietami i mężczyznami, odzieży słowiańskiej itd., ponieważ podręczniki pisałam będąc sama pod wielkim wpływem wiedzy, którą równolegle zgłębiałam.

Książki powstały dzięki mojemu ponad 10 letniemu doświadczeniu w pracy lektora, metodyka i tłumacza języka rosyjskiego, a także założycielki szkoły języka rosyjskiego w Łodzi.

Aktualności

16 lipca 2019

Błogosławieństwo matki

Dlaczego w naszych czasach matki nie błogosławią swoich dzieci? Wiele kobiet na to pytanie odpowiada: nie wiedziałyśmy, że to tak ważne! Dając dziecku błogosławieństwo, matka oddaje […]
13 lipca 2019

Jaki obraz mężczyzny w sobie nosisz?

Wiele się słyszy o prawie przyciągania i o mocy materializowania myśli. I do pewnego stopnia faktycznie taką moc mamy, o ile nie jest zablokowana przekonaniami, które […]
2 lipca 2019

Wyprawa na Syberię

Miałam ostatnio czas, kiedy poczułam, że za bardzo naciskam na życie i że przez to ciągle jestem w jakiegoś rodzaju stresie i napięciu. Za mało odpoczywam, […]
10 marca 2019

Pierwsza w Polsce książka o słowiańskiej gimnastyce dla kobiet

Kochani, bardzo mi miło ogłosić, że właśnie ukazała się pierwsza na polskim rynku książka dotycząca gimnastyki słowiańskiej dla kobiet. W książce znajdziecie między innymi: krótką historię […]