GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA

Po zajęciach gimnastyki spodziewałam się wszystkiego, tylko nie tego, że wywróci do góry nogami nie tylko moje życie prywatne, ale i zawodowe. Gimnastyka oraz wszystko to, co wraz z nią przyszło, wyciągnęło na światło dzienne bardzo wiele spraw, którym musiałam się przyjrzeć, zarówno w pracy, jak i w relacji ze samą sobą oraz z innymi ludźmi.

Jak gimnastyka słowiańska zmieniła moje życie?

Ci, którzy znają mnie „sprzed” i „po” mówią o ogromnej zmianie nie tylko zewnętrznej, ale przede wszystkim wewnętrznej. I choć wciąż pracuję nad miłością i akceptacją samej siebie i nad budowaniem bliskości z innymi ludźmi, to zmieniło się to, co najważniejsze – moje odczuwanie siebie i świata, swojego przeznaczenia oraz połączenia z Siłą Wyższą.

W moim odczuciu gimnastyka jest swoistym „guzikiem”, który uruchamia w nas przemiany niezbędne do wejścia na nowy poziom rozwoju.

Photo by: Krzysztof Głowacki (www.fotomuza.pl)

Dlaczego „czujemy” tę gimnastykę?

Te z nas, które stykają się ze słowiańską gimnastyką bardzo często mówią, że jest im wyjątkowo bliska, że pierwszy raz tak „fajnie i chętnie im się coś ćwiczy”. Niektóre twierdzą, że wcześniej intuicyjnie wykonywały ćwiczenia, które okazują się być jej częścią. Z czasem, kiedy ćwiczą regularnie są zachwycone przede wszystkim rezultatami, jakie przynosi. Ta gimnastyka po prostu działa. Najczęściej wymieniane korzyści dla zdrowia to: korekta postawy, wzmocnienie mięśni i stawów, uregulowanie gospodarki hormonalnej i lepsza przemiana materii. Te 27 prostych ćwiczeń przypominających piękny subtelny taniec zmienia na lepsze nie tylko zdrowie, ale też inne sfery życia: poczucie własnej wartości, relacje z płcią przeciwną, życie intymne.

Jak wygląda gimnastyka?

Ćwiczenia są proste, choć nie od razu i nie dla każdego. Ciało jednak szybko się uczy tego, co dla nas dobre i z każdym powtórzeniem ruchy są płynniejsze, a my nabieramy wprawy i uczymy się słuchać siebie i swojego ciała. Najpierw poznajemy swoje 7 ćwiczeń dobranych na podstawie słowiańskiego horoskopu, wykonujemy je codziennie (lub w miarę chęci i możliwości). Każde ćwiczenie ma swoje znaczenie i przesłanie oraz symbol. Po jakimś czasie można do swojego zestawu włączać również i inne ćwiczenia.

Photo by: Krzysztof Głowacki (www.fotomuza.pl)
wiz_okladka_ksiazka_wybrana_04.03.2019

Jak mogę poznać gimnastykę słowiańską?

Możliwości jest sporo. Możesz zacząć od lektury mojej książki „Słowiańska gimnastyka dla kobiet”, samodzielnie wyliczyć swój zestaw i zacząć ćwiczyć w domu. Możesz zamówić wyliczenie swojego zestawu 7 ćwiczeń na podstawie dokładnej daty urodzenia i otrzymać dokładny opis wszystkich energii, sposób wykonania ćwiczeń, a także instruktaż wideo. Zapraszam Cię także na prowadzone przeze mnie warsztaty. 

Aktualności

10 marca 2019

Pierwsza w Polsce książka o słowiańskiej gimnastyce dla kobiet

Kochani, bardzo mi miło ogłosić, że właśnie ukazała się pierwsza na polskim rynku książka dotycząca gimnastyki słowiańskiej dla kobiet. W książce znajdziecie między innymi: krótką historię […]
21 stycznia 2019

Pożegnanie z Anką Słowianką czyli zmiana nazwy bloga

Zmiana nazwy bloga to efekt długiej i krętej drogi, którą przeszłam przez ostatnie kilka lat. Anka Słowianka powstała, bo wierzyłam całą sobą, że moim przeznaczeniem jest […]
30 października 2018

Projekt Nauka Życia

O mojej nauce w rosyjskim projekcie „Nauka życia”  Nie jestem pewna, czy słowami uda mi się przekazać wszystko to, co otrzymałam w postaci wiedzy, doświadczeń, uczuć […]
19 czerwca 2018

Kupała czyli czas wielkiej mocy!

W tym roku przesilenie letnie, czyli czas, kiedy wszystkie energie natury się aktywizują, aby pomóc i wesprzeć odnowę energetyki człowieka przypada na czwartek 21 czerwca o […]

Zapisz się do newslettera

Jeśli chcesz być na bieżąco z artykułami i nowościami dotyczącymi warsztatów, książek i podróży – zapisz się do newslettera. Wyślę Ci maksymalnie dwie wiadomości w miesiącu.

Polityka Prywatności.